Zeichenfläche 1ČESKÁ REPUBLIKAphone+420 315 630 700

DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA – MÍSTO, KDE VÁS TO BUDE BAVIT

Studenti a absolventi

students-grduates-header.jpg

Studenti a absolventi

Odborné praxe

Danzer úzce spolupracuje s místními školami a nabízí praktické zkušenosti studentům v podobě odborné praxe nebo letní brigády. Studenti mají možnost během své povinné školní praxe pracovat vedle opravdových odborníků a získat dovednosti a znalosti přímo na pracovišti. Někteří z nich po dokončení školy nastoupí do naší společnosti, z čehož významně benefitují obě strany.

Program stáží

Pro ty, kteří dokončili studium a mají zájem o kariéru v dřevozpracujícím průmyslu, nabízí Danzer stáže. Čerství absolventi mohou uplatnit vědomosti nabyté ve škole v pracovním prostředí v reálném provozu. Navíc se mohou pohybovat mezi různými pracovišti ve společnosti, díky čemuž získávají zkušenosti, které jim mohou pomoci zajistit si trvalé zaměstnání na plný úvazek.

Diplomové práce

Studentům nabízíme jedinečnou příležitost napsat diplomovou práci s odbornou podporou společnosti Danzer. Jako globální společnost zabývající se dřevozpracující výrobou jsme schopni studentům poskytnout celou řadu témat i zdrojů. Během psaní diplomové práce vás budeme podporovat a poskytneme vám přístup k odborníkům, datům, zkušenostem – to vše vám pomůže učit se a uspět.

Chcete-li se o těchto programech pro studenty a absolventy dozvědět více, obraťte se na oddělení lidských zdrojů (HR) v Mělníku. Odkaz

Exkurze

Rádi bychom vás pozvali na návštěvu společnosti Danzer. Pokud jste zástupci školy nebo univerzity a měli by jste zájem o prohlídku společnosti s průvodcem, obraťte se na oddělení lidských zdrojů (HR). Odborné školy často žádají exkurze do našeho závodu, aby se jejich studenti mohli seznámit s výrobním procesem ,, na vlastní oči“, ptát se našich odborníků na věci, které je zajímají v souvislosti s výrobou a také zjistit si možnosti své možné budoucí kariéry v dřevozpracujícím průmyslu.

KONTAKTY

Jitka Rubešová

Danzer Bohemia-Dýhárna s.r.o.

Česká republika

Telefon +420 315 630 726

Poslat email >