Zeichenfläche 1ČESKÁ REPUBLIKAphone+420 315 630 700

DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA – MÍSTO, KDE VÁS TO BUDE BAVIT

Výrobní závody

production-sites-header.jpg

Výrobní závody

Exkurze

Rádi bychom vás pozvali na návštěvu společnosti Danzer. Pokud jste zástupci školy nebo univerzity a měli by jste zájem o prohlídku společnosti s průvodcem, obraťte se na oddělení lidských zdrojů (HR). Odborné školy často žádají exkurze do našeho závodu, aby se jejich studenti mohli seznámit s výrobním procesem ,, na vlastní oči“, ptát se našich odborníků na věci, které je zajímají v souvislosti s výrobou a také zjistit si možnosti své možné budoucí kariéry v dřevozpracujícím průmyslu.

KONTAKTY

Jitka Rubešová

Danzer Bohemia-Dýhárna s.r.o.

Česká republika

Telefon +420 315 630 726

Poslat email >

DJI 0020 neu kl WEB

Mělník, Horní Počaply Největší a nejmodernější dýhárna v Evropě

Největší závod skupiny Danzer, Danzer Bohemia-Dýhárna, se nachází severně od Prahy, nedaleko Mělníka. Tento výrobní závod na dýhu patří ve svém odvětví k technologicky nejvyspělejším. Továrna je vybavena nejmodernějšími stroji, včetně několika krájecích strojů Danzer VS4000 a speciálních sušicích zařízení pro podlahové lamely. Zařízení vyrábí produkty od standardních dýh až po vzácné dekorativní dýhy, od podlahových lamel po technické dýhy (Danzer Vinterio a Linea), od individuálních požadavků zákazníků až po velkoobjemové série.

Závod Danzer založený v roce 2001 zaměstnává více než 550 odborníků na výrobu a prodej. Naše výrobní flexibilita a výjimečná úroveň průmyslové efektivity poskytují společnosti Danzer a jejím zákazníkům konkurenční výhody.

production sites raspenava

Raspenava, Liberec, Česká republika Výrobní zařízení na dýhové sesazenky

Tato továrna na zpracování dýh na severu České republiky vyrábí dýhové sesazenky určené na nábytek, dveře, panely. Veškerá produkce je zakázková. Zařízení bylo vybudováno v roce 1994 a zaměstnává přibližně 70 lidí. Je známé díky flexibilním výrobním kapacitám a schopnosti vyhovět zákazníkům s malými objednávkami, ale speciálními potřebami, stejně jako velkým průmyslovým odběratelům, kteří potřebují velké objemy. Výhodami tohoto zařízení jsou pro zákazníky špičkové služby, krátké doby dodání a odhodlání poskytovat konzistentní a vysoce kvalitní výrobky.