Zeichenfläche 1ČESKÁ REPUBLIKAphone+420 315 630 700

DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA – MÍSTO, KDE VÁS TO BUDE BAVIT

Seznamte se s naším týmem

_D4A6784_neu_kl_WEB.jpg

Seznamte se s naším týmem

Zaměstnanci jsou základem společnosti Danzer. Jsme rozmanitá skupina lidí stojících nohama pevně na zemi, kteří sdílejí vášeň pro dřevo a pro služby zákazníkům. Vůči sobě navzájem se chováme s úctou, tolerancí a porozuměním.

V Mělníku zaměstnáváme více jak 550 zaměstnanců, což mělnický závod činí největší dýhárnou v Evropě. V Raspenavě zaměstnáváme přibližně 70 lidí. Globální pracovní sílu společnosti Danzer tvoří více než 1 500 zaměstnanců, 38 různých národností, kteří mluví více než 30 různými jazyky.

Seznamte se s některými svými budoucími kolegy – nákupčími kulatiny, pracovníky obsluhy loupacích a krájecích strojů, odborníky na sušení, stříhání, třídění a na skladování dýhy, prodejními odborníky, technology, výzkumnými pracovníky, vývojáři atd. – a dozvíte se více o jejich různorodém pracovním prostředí, které nabízí bezkonkurenční pracovní zkušenost.

KONTAKTY

Jitka Rubešová

Danzer Bohemia-Dýhárna s.r.o.

Česká republika

Telefon +420 315 630 726

Poslat email >

Den otevřených dveří ve společnosti Danzer Bohemia-Dýhárna

Využijte příležitost zhlédnout video pořízené během Dne otevřených dveří, který se uskutečnil v září 2017. Podívejte se, jak naši zaměstnanci a jejich rodiny měli možnost užít si společně strávený čas.

meet our team 4 neu

Marek Corna

Danzer Bohemia-Dýhárna s.r.o., Mělník
Supervisor of Flooring
Ve společnosti Danzer od 2015

Vyučil jsem se v oboru truhlář. Když se mi naskytla příležitost nastoupit do společnosti Danzer na pozici Obsluha formátovací pily, měl jsem radost, že se budu moci dále věnovat oboru, který jsem vystudoval.

Nyní zastávám pozici Supervizora pro podlahoviny. Součástí mé práce je odpovědnost za kvalitu a kvantitu formátování, komunikace s navazujícími částmi výroby a v neposlední řadě zaučování nováčků. Svou prací se snažím přispět ke zkvalitňování výrobního procesu s největším ohledem na kvalitu a spotřebu dřeva, abychom dosáhli minima odpadního materiálu. Ve své práci i osobním životě se řídím mottem, Každý je svého štěstí strůjcem.

meet our team 4 neu

Jana Odehnalová

Danzer Bohemia-Dýhárna s.r.o., Mělník
Prodejní sklad dýhy - předák
Ve společnosti Danzer od 2014

Do společnosti Danzer jsem nastoupila na doporučení své mámy, která zde pracuje mnoho let v prodejním skladu dýhy, stejně jako nyní i já. Jako předák mám odpovědnost za koordinaci týmu lidí, se kterými z palet vybíráme nejvhodnější dýhu dle požadavků našich zákazníků. Mám fajn tým, na který se mohu spolehnout. Také spolupráce s našimi kolegy prodejci je výborná. Na své práci mám ráda, že se mohu každý den setkat s našimi zákazníky z celého světa, kteří si za námi do skladu přijíždějí vybrat dýhu z nejrůznějších dřevin.

meet our team 4 neu

Lukáš Machýček

Danzer Bohemia-Dýhárna s.r.o., Mělník
Výrobní supervizor
Ve společnosti Danzer od 2006

Do společnosti Danzer - divize speciálních zakázek, jsem nastoupil v roce 2006. Během deseti let jsem se z řadového pracovníka vypracoval na pozici Supervizora výroby. Ve své roli mám plnou odpovědnost za celý výrobní tým. Plánuji a organizuji jednotlivé směny, vybírám a zaškoluji nové zaměstnance. Zajišťuji prodej odpadového dřevního materiálu a mnoho dalších činností. Má práce je různorodá, a i po mnoha letech ve společnosti zajímavá. Nejvíce jsem rád, že mohu pracovat se dřevem, které mě jako materiál stále moc baví. Dřevo je pro mě fascinující materiál.

Jsem rád, že se mi dostalo důvěry a mohl jsem v rámci společnosti profesně růst.